chepster ترکیه برخورد بین الملل ترکیه روسیه

chepster: ترکیه برخورد بین الملل ترکیه روسیه ناو جنگی نظامیان روسیه

گت بلاگز اخبار حوادث بر ملا شدن راز قتل یک زن در کرج بعد از ۴ سال!

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از برملا شدن راز قتل زنی در کرج بعد از چهار سال خبر داد.

بر ملا شدن راز قتل یک زن در کرج بعد از ۴ سال!

عبارات مهم : گاوصندوق

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از برملا شدن راز قتل زنی در کرج بعد از چهار سال خبر داد.

مهر نوشت: سرهنگ جواد صفایی صبح شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در پلیس آگاهی استان برگزار شد، از افشای راز قتل زنی که در سال ۹۲ در شهرستان کرج به قتل رسیده بود خبر داد و اظهار کرد: این زن با هویت معلوم و مشخص در منزل خود به قتل رسید که پرونده وی به علت فراری شدن مظنون مهم که از تبعه افغان بود، ابتر ماند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در ادامه با بیان اینکه کارآگاهان اداره آگاهی هیچگاه پرونده ای را راکد کنار نمی گذارند، عنوان کرد: طی کارها پلیسی انجام شده است در هفته گذشته مظنون به محض ورود به کشور در یکی از شهرهای شمالی دستگیر شد.

بر ملا شدن راز قتل یک زن در کرج بعد از ۴ سال!

وی گفت: متهم ابتدا منکر هرگونه ارتکاب به قتلی بود ولی بعد از مواجهه با دلایل کارآگاهان پلیس آگاهی لب به اعتراف گشود و اقرار کرد: با انگیزه دزدی وارد منزل این زن شده است بودم که به علت مقاومت وی، او را به قتل رساندم.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در بخش دیگری با اشاره به ابلاغیه های پلیس استان البرز مبنی به مبارزه با مالخران و سارقان در این استان، از انهدام باند چهار نفره دزدی از منازل که از تبعه افغانی بودند خبر داد و تاکید کرد: این باند با رصد شبانه از منازل ویلایی و آپارتمان ها، از خالی بودن این منزل ها اطمینان پیدا می کردند و بعد با زدن زنگ همسایه که از میهمان های این منزل هستیم وارد آپارتمان می شدند و سپس با استفاده از دیلم در مهم منزل را باز و اقدام به دزدی طلا و جواهر و پول نقد این منزل ها می کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز از برملا شدن راز قتل زنی در کرج بعد از چهار سال خبر داد.

وی با بیان اینکه این سارقان حتی گاوصندوق بعضی از این منزل ها را نیز دزدی می کردند، گفت: این گاوصندوق ها را بعد از خالی کردن لوازم درونی اش در بیابان های سطح شهر رها می کردند.

سرهنگ صفایی از اعتراف به ۴۵ فقره دزدی از منزل به وسیله این باند خبر داد و خاطرنشان کرد: طی تحقیقات پلیسی همه مالباختگان نیز مشخص و شناسایی شده است اند.

واژه های کلیدی: گاوصندوق | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog