chepster ترکیه برخورد بین الملل ترکیه روسیه

chepster: ترکیه برخورد بین الملل ترکیه روسیه ناو جنگی نظامیان روسیه

گت بلاگز فرهنگی هنری جهت پیشبرد اهداف کتابخانه ملی، باید با یکدیگر تعامل کنیم ، کاهش مطالعه آسیب جامعه ماست

اشرف بروجردی مدیر کتابخانه ملی ضمن دیدار از نمایشگاه کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران در جمع خبرنگاران حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

جهت پیشبرد اهداف کتابخانه ملی، باید با یکدیگر تعامل کنیم ، کاهش مطالعه آسیب جامعه ماست

به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ اشرف بروجردی مدیر کتابخانه ملی ضمن دیدار از نمایشگاه کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران در جمع خبرنگاران حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ما اطراف ارزیابی خود از نمایشگاه کتاب اظهار داشت: سالی یک بار حضور در نمایشگاه تجدید عهدی با صاحبان قلم و صاحب نظران و کسانی است که در حوزه کتاب و کتابخوانی تلاش می کنند. آسیب جدی که در جامعه داریم بحث کم کردن میزان کتابخوانی هست. امیدواریم با این حرکت ها بتوانیم بخشی از آنها را به جامعه کتابخوانی برگردانیم. خوشحالم که دوستان تلاش می کنند و در اینجا تلاش می کنند فرهنگ کتابخوانی را به جامعه انتقال یافته کنند.
بروجردی در پاسخ به پرسش خبرنگار ما در خصوص نظرش راجع به شعار امسال نمایشگاه کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: «یک کتاب زیاد بخوانیم» وجه اندکی هست. باید تلاش کنیم زیاد با نوشته ها آشنا شویم. در فرهنگ ما آن چیزی که نوشته می شود، ماندگار هست. این شعار رویکردی به آینده است که آیندگان بدانند و فرهنگ خودشان را از دل خواندن آثار دیگران به دست بیاورند.

عبارات مهم : فرهنگ
رئیس کتابخانه ملی در ادامه راجع به کارها خود در طول دوره تصدی این شرکت گفت: من یک ماه و نیم زیاد نیست که آمده ام. تلاشم این بوده که ارتباط نزدیکی با بدنه ایجاد کنم تا بعد بتوانم با آنها تعامل برقرار کنم. جهت پیشبرد اهداف شرکت اسناد و کتابخانه ملی، باید تعاملی با آنها برقرار کنم و ارتباطمان را زیاد کنیم. بدنه بهتر از هر کس دیگری می تواند اهداف شرکت را پیش ببرد. تا الان وقت خوبی جهت تعامل با مجموعه کسانی که در کتابخانه ملی هستند، داشتم. باید از این وقت استفاده کنیم که بتوانیم رشد بیشتری داشته باشیم.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فرهنگ | خبرنگار | نمایشگاه | کتابخانه | کتابخوانی | اشرف بروجردی | رئیس کتابخانه ملی | سرانه مطالعه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog