chepster ترکیه برخورد بین الملل ترکیه روسیه

chepster: ترکیه برخورد بین الملل ترکیه روسیه ناو جنگی نظامیان روسیه

گت بلاگز یزد دولت در برگزاری انتخابات بی طرف است

رئیس هیأت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد با تقدیر از کسانی که کاندیدا شدند جهت شوراها و خود را در معرض گزینش مردم قرار دادند گفت: این حضور رشد مردم در مسئو

دولت در برگزاری انتخابات بی طرف است

عباس اقبال فرماندار بهاباد در گفتگو با خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از یزد؛گفت: انتخابات را نتیجه خون شهدا دانست و گفت: مردم قیام کردند تا کشورشان در همه زمینه ها به استقلال برسد.
اقبال افزود: صندوق های رأی و حضور مردم نشان دهنده اراده آنها بر استمرار خط شهدا و راه امام راحل است و یقیناً همانطور که تاکنون نشان دادن در 29 اردیبهشت حماسه دیگری خواهند آفرید و مردم بهاباد در انتخابات آتی این مطلب را با رأی خود به اثبات خواهند رساند.

رئیس هیأت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد با تقدیر از کسانی که کاندیدا شدند جهت شوراها و خود را در معرض گزینش مردم قرار دادند گفت: این حضور رشد مردم در مسئولیت پذیری را نشان دهد که می خواهند در صحنه تصمیم گیری برنامه های کشور بیاند.

اقبال تصریح کرد: امیدواریم در انتخابات 29 اردیبهشت مردم با حضور پرشور در این گزینش شرکت کنند و افراد خوبی هم در شورای شهر و هم در روستاها گزینش کنند.

فرماندار بهاباد در ادامه با بیان اینکه اگر مردم به دست اندرکاران انتخابات اعتماد کردند به خاطر عملکرد خوب مسئولین برگزار کننده انتخابات بوده است گفت: دولت در برگزاری انتخابات بی طرف است به طوری که دولت های متعددی با گروه های متفاوت سیاسی با گزینش مردم بوجود آمدند که نشان دهنده توجه و حراست از رأی مردم به وسیله دولت هست.

دولت در برگزاری انتخابات بی طرف است

اقبال برگزاری انتخابات پر شور و با حضور حداکثری مردم را نیازمند امکانات مورد نیاز جهت برگزاری این مناسبت مهم دانست و گفت: ادارات و نهادهای دولتی باید برگزاری انتخابات را در اولویت کاری خود قرار داده و در این امر ستاد انتخابات شهرستان را یاری کنند.

وی بر بی طرفی مسئولین در انتخابات تأکید کرد و گفت: از امکانات دولتی و ساعات اداری به هیچ وجه نباید در امر تبلیغاتی کاندیدا استفاده شود و در صورت مشاهد هرگونه تخلف مطابق قانون برخورد خواهد شد.
انتهای خبر/ ی

واژه های کلیدی: امکانات | برگزاری | اردیبهشت | انتخابات | ستاد انتخابات | انتخابات 29 اردیبهشت | برگزاری انتخابات | ستادانتخابات شهرستان بهاباد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog